Vážení a milí přátelé Klasika Viva,

koncerty v online prostředí jsme si vyzkoušeli na začátku května. Způsob, jak být s Vámi v kontaktu, je to velice milý a rádi na náš první koncert navazujeme. 

Pokračujeme tedy dalším koncertem Klasika Viva online v neděli 24. května ve 20 hodin večerem s podtitulem Barvy a nálady.

Se svým uměním se nám představí mezzosopranistka Eva Garajová a flétnistka Žofie Vokálková jako Duo Destinn. Budeme nejen hrát, ale budeme si i povídat, a také se můžeme pokochat nádherným prostředím kostela sv. Martina v Rostoklatech, odkud budeme živě vysílat. 

 

DUO DESTINN

 

Bude to opět zážitek! Doufáme, že pro Vás příjemný a povzbuzující. Rozhodně Vás srdečně zveme a v neděli v osm večer se těšíme na viděnou i slyšenou – online.

 

FACEBOOK

YOUTUBE

 

Během večera zazní hudba C. Debussyho (Syrinx), M. Müllera (Missa Brevis) a J. Iberta (Deux stéles Orientées). Program tematicky vychází ze skladeb evropského impresionismu, který byl plný barev a nálad. Určitě se máme nač těšit. 

 

Večerem provází Roman Janků.

 

Chcete-li nás podpořit i jen symbolickou částkou, můžete si již nyní koupit Dobrovolnou vstupenku na tento jedinečný online koncert.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *