KLASIKA VIVA online: ANNA PAULOVÁ klarinet

KDE?

KDY?

Date

03. 05. 2020

Time

20:00 - 23:00
O KONCERTU

Vážení a milí přátelé Klasika Viva,

Kvůli koronaviru jsme zrušili či přesunuli šest z devíti jarních koncertů. Jelikož se nám moc stýská po Vás i hudebních zážitcích, rozhodli jsme se představit Vám klasickou hudbu jinak. Využijeme moderní technologie, které umí ovládat naši kamarádi a přivedeme hudbu přímo k Vám domů prostřednictvím online přenosu.

Začínáme již tuto neděli 3. května ve 20 hodin večerem s laureátkou soutěže Pražského jara klarinetistkou Annou Paulovou. Budeme si s ní povídat o cestě k hudbě a ke klarinetu, dozvíme se o různých druzích klarinetů, porovnáme, jak zní moderní skladby versus klasická díla Bacha či Mozarta.

ANNA PAULOVÁ klarinet

Bude to zážitek! Pro nás jistě adrenalinový, protože půjde o naši premiéru ve streamování. Doufáme, že pro Vás příjemný a povzbuzující. Rozhodně Vás srdečně zveme a v neděli v osm večer se těšíme na viděnou i slyšenou – online.

FACEBOOK

Během večera zazní hudba G. Gershwina (Rhapsoy in blue), K. Husy (Mountain Bird), L. Bassiho (Koncertní fantasie na téma z opery Rigoletto), J. Hlaváče (Dedikace pro Martinů), J. S. Bacha (Sonáta g moll pro housle – úprava pro klarinet).

Večerem provází Roman Janků.

Chcete-li nás podpořit i jen symbolickou částkou, můžete si již nyní koupit Dobrovolnou vstupenku na tento jedinečný online koncert.

Jako poděkování za Vaši podporu nabízíme těm, kteří zakoupí vstupenku za 100 Kč a více zdarma Kartu přátel Klasika Viva.


SDÍLET KONCERT
DALŠÍ KONCERTY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *